Certyfikaty

Tutaj znajdziesz do pobrania nasze certyfikaty.

„Dokładamy wszelkich starań, aby wyprodukować najlepszy w swoim rodzaju wyrób na rynku.“

Ta dewiza stanowi zarówno motywację, jak i zobowiązanie. Kierując się nią nasza firma z małego warsztatu rozwinęła się w największego na świecie producenta złączy obrotowych, posiadającego sieć sprzedaży i serwisu o światowym zasięgu.

Z tą myślą po raz pierwszy opracowane i wyprodukowane w 1945 r. i aby sprostać nowym wymogom, ciągle udoskonalane złącza obrotowe DEUBLIN wyznaczają dziś kierunek rozwoju techniki, a często wybiegają naprzód.
Złącza obrotowe stosowane są w wielu dziedzinach przemysłu – wszędzie tam, gdzie woda, para, olej, ciecze chłodząco-smarujące lub inne środki smarujące muszą być doprowadzone lub poprowadzone przez obracające się części maszyn, takie jak rolki, wałki czy wrzeciona.

Złącza obrotowe DEUBLIN to standard w przemyśle. Dzięki wiedzy i ponad sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu naszych inżynierów złącza obrotowe DEUBLIN to wyroby, na których nasi klienci mogą polegać.

Nasz podstawowy asortyment produktów jest ciągle rozwijany i rozszerzany. Ponadto oferujemy specjalne rozwiązania, warianty sprecyzowane przez klienta i konstrukcje modułowe, dzięki czemu możemy zapewnić użytkownikom rozwiązania idealnie odpowiadające ich potrzebom. Stały kontakt z klientami i ścisła współpraca z bezpośrednimi producentami urządzeń tworzą podstawę ciągłego udoskonalania naszych wyrobów.

Jakość jest fundamentalnym celem całego naszego przedsiębiorstwa. W firmie DEUBLIN niezawodne produkty po konkurencyjnych cenach i dostawy dokładnie na czas stały się normą. To oczywiście wymaga zintegrowanego systemu zapewnienia jakości obejmującego wszystkie obszary organizacji, ponieważ:

Jakość to wynik pracy zespołowej!


Firma DEUBLIN posiada swoją siedzibę w Waukegan w USA. Przez ponad 30 lat jej zakłady w Niemczech i we Włoszech produkują na rynek europejski, afrykański i bliskowschodni. Oprócz obiektów handlowych i magazynowych w prawie każdym kraju w Europie mamy także filie w Austrii, Brazylii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii, Meksyku, Polsce, Rosji, Singapurze, Hiszpanii, Południowej Korei, Szwecji i Wielkiej Brytanii.

Na takiej wiedzy specjalistycznej i partnerstwie klienci firmy DEUBLIN mogą polegać.

Złącza obrotowe

 

Niezawodność

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stałemu dialogowi z klientami oraz innowacjom własnym i kooperantów firma DEUBLIN oferuje najnowocześniejsze, niezawodne złącza obrotowe. Idealne dobranie kombinacji uszczelniającej do czynnika gwarantuje maksymalną trwałość użytkową w każdym konkretnym zastosowaniu.
Czystość i sprawność magazynowania i transportowania złącza jest równie istotna jak przestrzeganie przez naszych klientów wymagań technicznych firmy DEUBLIN.
Na rynku jest popyt na wyroby o długim okresie użytkowania w ekstremalnych warunkach.
Oprócz nowych rozwiązań konstrukcyjnych i ciągłych modyfikacji istniejących wyrobów, to przede wszystkim bardziej odporne na zużycie kombinacje uszczelniające spełniają te wymogi rynku. DEUBLIN oferuje takie kombinacje uszczelniające pod nazwą E.L.S. (uszczelnienie o przedłużonej trwałości).