About us

DEUBLIN jest czołowym producentem złączy obrotowych – elementów maszyn, które umożliwiają przesyłanie pod ciśnieniem płynu grzewczego, chłodzącego lub przekazania napędu hydraulicznego ze stacjonarnej instalacji zasilającej do obrotowej części maszyny.

DEUBLIN’s wszedł na rynek złączy obrotowych wraz ze swoją wyjątkową koncepcją uszczelnień mechanicznych odciążonych. Ta wówczas nowatorska konstrukcja została błyskawicznie przyjęta przez przemysł, co zapoczątkowało rozwój przedsiębiorstwa.

Zakres zastosowań złączy obrotowych jest bardzo szeroki i obejmuje np. sprzęgła pneumatyczne, skrzynie biegów, wrzeciona w centrach obróbczych, maszyny tekstylne, maszyny do przetwórstwa gumy i tworzyw sztucznych, maszyny do ciągłego odlewania stali czy maszyny do produkcji papieru. W roku 1989 linia produktów DEUBLIN’s została powiększona o głowice parowe i systemy syfonowe do cylindrów suszących maszyn papierniczych.

Ze swoją światową centralą w Waukegan – na przedmieściach Chicago w stanie Illinois – DEUBLIN’s obejmuje swą działalnością cały świat z własnymi oddziałami znajdującymi się w takich krajach jak Austria, Brazylia, Chiny, Francja, Niemcy, Włochy, Japonia, Korea, Meksyk, Polska, Singapur, Hiszpania i Zjednoczone Królestwo. W pozostałych krajach produkty i serwis Deublin są dostępne poprzez autoryzowanych dystrybutorów.