Our new facility - an investment for your future!

Florenz-Allee 1 • 55129 Mainz (Germany)

Utrzymujemy świat w ruchu

Złącza obrotowe muszą być dostosowane do szerokiego zakresu materiałów, lepkości, temperatur, ciśnień i prędkości.

Złącza obrotowe do chłodziwa do centrów obróbczych

W aplikacjach z chłodzeniem przez wrzeciono złącza obrotowe muszą dostarczyć chłodziwo pod wysokim ciśnieniem. W niektórych zastosowaniach wymagane jest także przesyłanie sprężonego powietrza i mgły olejowej.

Głowice parowe i syfony dla przemysłu papierniczego

DEUBLIN zapoczątkował stosowanie głowic parowych i syfonów do szybkobieżnych maszyn papierniczych. Oferta dla przemysłu papierniczego obejmuje także głowice parowe do cylindrów Yankee, do kalandrów i wielu innych aplikacji.

Elektryczne złącza obrotowe dostarczające zasilanie oraz sygnał elektryczny

Elektryczne złącza obrotowe wykorzystują technologię nowej generacji do optymalnego, długoterminowego i niezakłóconego przesyłania energii elektrycznej. DEUBLIN dostarcza złącza hydrauliczne zintegrowane ze złączami elektrycznymi, wyposażonymi w nawet 60 kanałów.

Wielodrogowe złącza obrotowe

Dzięki użyciu specjalnych uszczelnień plastomerowych, wielodrogowe złącza obrotowe DEUBLIN mogą być zastosowane do różnych mediów i w bardzo wielu aplikacjach.

Witamy na naszej nowej stronie informacyjnej, dziękujemy za zainteresowanie złączami obrotowymi

Złącza obrotowe są elementem maszyn, stosowanym w różnych gałęziach przemysłu, w różnych procesach produkcyjnych i służą do przesyłania płynów takich jak powietrze, woda, olej diatermiczny, chłodziwo czy nawet próżnia, ze stacjonarnej instalacji zasilającej przez obrotową część maszyny albo do niej.

Parametry techniczne, szczegóły konstrukcyjne i jakość wykonania złączy obrotowych mają zasadniczy wpływ na funkcjonalność maszyny, jej niezawodność i częstotliwość napraw.

Złącza obrotowe są także nazywane złączkami obrotowymi, przegubami obrotowymi oraz czasami, w zależności od zastosowania, głowicami parowymi.

Marka „DEUBLIN” stała się synonimem złącza obrotowego.

Na naszej stronie internetowej udostępnione są wszystkie istotne informacje.

Nowa usługa:

Możesz odwiedzić nasze wirtualne stoisko targowe, po którym można się poruszać jak w grze komputerowej korzystając z wielu funkcji.

Odwiedź stoisko...

Zobacz poradnik...

Wiadomości

Tutaj znajdziesz aktualne informacje.

Lista informacji...

Utrzymujemy świat w ruchu

Złącza obrotowe muszą być dostosowane do szerokiego zakresu materiałów, lepkości, temperatur, ciśnień i prędkości. More...


Złącza obrotowe do chłodziwa do centrów obróbczych

W aplikacjach z chłodzeniem przez wrzeciono złącza obrotowe muszą dostarczyć chłodziwo pod wysokim ciśnieniem. W niektórych zastosowaniach wymagane jest także przesyłanie sprężonego powietrza i mgły olejowej. More...


Głowice parowe i syfony dla przemysłu papierniczego

DEUBLIN zapoczątkował stosowanie głowic parowych i syfonów do szybkobieżnych maszyn papierniczych. Oferta dla przemysłu papierniczego obejmuje także głowice parowe do cylindrów Yankee, do kalandrów i wielu innych aplikacji. More...


Elektryczne złącza obrotowe dostarczające zasilanie oraz sygnał elektryczny

Elektryczne złącza obrotowe wykorzystują technologię nowej generacji do optymalnego, długoterminowego i niezakłóconego przesyłania energii elektrycznej. DEUBLIN dostarcza złącza hydrauliczne zintegrowane ze złączami elektrycznymi, wyposażonymi w nawet 60 kanałów. More...


Wielodrogowe złącza obrotowe

Dzięki użyciu specjalnych uszczelnień plastomerowych, wielodrogowe złącza obrotowe DEUBLIN mogą być zastosowane do różnych mediów i w bardzo wielu aplikacjach. More...