Naprawa

W zasadzie, wszystkie złącza obrotowe DEUBLIN mogą być regenerowane w zakładzie produkcyjnym.

Następujące modele nie są naprawiane:

  • Złącza serii 1005, 9000, H20, H25, H32, N, D, AP, VAI, ZAP jak również złącza bezłożyskowe do przemysłu obrabiarkowego
  • Modele 1101-632-343, 1108-840-835, 1109-840-835, 1109-860-835
  • Złącza obrotowe starsze niż 10 lat
  • Złącza obrotowe z nieczytelnymi numerami modeli i/ lub datą produkcji
  • Produkty bardzo brudne i zanieczyszczone

DEUBLIN nie bierze odpowiedzialności za żadne elementy przyłączone do złącza obrotowego. Elementy te nie zostaną zwrócone.

Złącza przesłane do regeneracji są rozbierane i czyszczone a następnie wszystkie ich zużyte elementy zostają wymienione na nowe. Po ponownym zmontowaniu i testach złącze jest zwracane klientowi w stanie jak nowe i ze standardową gwarancją.

Aby skorzystać z procedury gwarancyjnej złącze NIE MOŻE ZOSTAĆ OTWARTE. W czasie inspekcji określona zostanie przyczyna awarii i, na życzenie, przygotowany zostanie do wglądu użytkownika odpowiedni raport. W zależności od przyczyny uszkodzenia zostanie podjęta decyzja czy naprawa złącza będzie płatna czy też będzie przeprowadzona bezpłatnie.

Szereg produktów DEUBLIN może być regenerowanych w warunkach warsztatowych przez użytkownika. Dla każdego stopnia zużycia dostępny jest odpowiedni zestaw odbudowczy lub naprawczy. Zestawy takie można zamawiać w firmie DEUBLIN wraz z odpowiednimi instrukcjami naprawy (patrz uwagi w punkcie dotyczącym systemu oznaczeń).